Laureaci:
Małopolski Konkurs Przyrodniczy: Rafał Kąkol
Małopolski Konkurs Chemiczny: Eliza Kachnic, Bartłomiej
Bukowski
Finaliści:
Małopolski Konkurs Polonistyczny: Andrzej Filuś, Barbara
Kachnic, Sylwia Działowy, Joanna Frączek, Małgorzata Bukowska,
Katarzyna Putyra, Natalia Bukowska (dwukrotna finalistka),
Weronika Trzop, Sabina Wadowska, Tymoteusz Zaręba-Głód
Małopolski Konkurs Biblijny: Tomasz Strączek (dwukrotny
finalista), Damian Basiura
Małopolski Konkurs Matematyczny: Szymon Pawlica, Bartłomiej
Bukowski
Małopolski Konkurs Chemiczny: Rafał Kąkol, Szymon Pawlica,
Agnieszka Wadowska, Daniel Koźlik, Joanna Łuczak, Damian
Basiura, Dariusz Bogdał Małopolski Konkurs Biologiczny:
Sebastian Piasecki, Dominik Bobek, Łukasz Łuczak
Małopolski Konkurs Geograficzny: Lidia Kachnic, Magdalena
Kania
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego: Dominik Bobek
Małopolski Konkurs Fizyczny: Bartłomiej Bukowski
Finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Teatrze: Barbara
Kachnic, Małgorzata Bukowska, Magdalena Kania
Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim: Karolina
Dyduch
II miejsce w Małopolsce w Międzynarodowym Konkursie
Matematycznym „Kangur”: Bartłomiej Bukowski
Konkurs Wiedzy Ogólnej „Leonardo” organizowany przez
Stowarzyszenie Gmin Babiogórskich: Sabina Nowak – I
miejsce, Justyna Goryl – II miejsce
Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Ekoplaneta”:
Grzegorz Frączek, Sabina Kachnic, Piotr Szczęch, Nela Frys
III miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Grup Kolędowych „Pastuszkowe
Kolędowanie”.
ROK SZKOLNY 2010/2011 – KONKURSY MUZYCZNE I PLASTYCZNE.
Festiwal pieśni patriotycznej
„ TO POLSKA – MOJA OCZYZNA” ( Sucha Beskidzka)
I miejsce – Adam Kania
II miejsce – Gabriela Polak
II miejsce – zespół wokalno – instrumentalny
I POWIATOWY FESTIWAL PIOSENKI TURYSTYCZNEJ ( Krzeszów)
I miejsce – zespół wokalno – instrumentalny
V FESTIWAL EKOLOGICZNY „ EKO – 2011” ( Lachowice)
PIOSENKA EKOLOGICZNA
I miejsce – zespół wokalno – instrumentalny
I miejsce – duet ( Adam Kania, Marcelina Chromy)
PLAKAT „ LASY I DRZEWA - TEGO NAM POTRZEBA”
I miejsce – Marta Mytyl
II miejsce – Adam Kania
III miejsce – Monika Knapczyk
„ BABIOGÓRSKIE PODŁAZY” ( Zawoja) - II miejsce
„ BABIOGÓRSKA SZOPKA REGIONALNA (Zawoja) – II miejsce Agnieszka Koziołek
„ SEKRETY SZTUKI” ( Maków Podhalański) – I miejsce
Konkurs plastyczny „POWÓDŹ, POŻAR DNIEM INOCĄ – STRAŻAK PRZYCHODZI CI Z POMOCĄ”( Sucha Beskidzka)
II miejsce – Monika Knapczyk
III miejsce – Marta Mytyl
Wyróżnienie – Adam Kania, Joanna Uptas
Ogólnopolski konkurs plastyczny „ KLASA ZE SNÓW” ( Warszawa)
III miejsce – Monika Knapczyk
„ TALENTY MAŁOPOLSKI” – FINAŁ WOJEWÓDZKI ( Zawoja)
Kategoria muzyczna :
- Adam Kania - wyróżnienie
- Gabriela Polak – wyróżnienie
Kategoria taneczna:
- Łukasz Matuszyk - wyróżnienie
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ
( Sucha Beskidzka)
I miejsce – zespół wokalno – instrumentalny
III miejsce – solistka Marcelina Chromy
WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „POWÓDŹ, POŻAR, DNIEM CZY NOCĄ – STRAŻ PRZYCHODZI CI Z POMOCĄ” (Kraków)
wyróżnienie- Marta Mytyl